Zásnubní prsteny, které vás potěší


snubní prstenyZásnubní prsteny se často dávají při velkých událostech: výročí, Valentýnu nebo při Vánocích. A teď se nám blíží Vánoce.

Blíží se Vánoce a s nimi i čas, který tráví se svým milovaným nebo milovanou. Také se jedná o příhodnou chvíli, kdy darovat něco velkého přítelkyni pod stromeček. Můžete ji požádat o ruku. Obzvláště je to vhodné pro muže, kteří se ostýchají přímo zeptat. Zásnubní prsten zabalíte do krabičky třeba s pohlednici a vzkazem "Vezmeš si mě?". Zní to téměř jako z filmu, ale může se to stát skutečností. Pokud raději preferujete něco originálnější, pověste prstýnek na stromek nebo ho schovejte do jídla.

Také partnerka může požádat svého partnera o ruku dárkem se zásnubním prstenem nebo ukrytím prstenu na stromek, k cukroví nebo pod vánočku. Stačí jen vymyslet originální způsob. V této době už i žena je často v pozici žadatele.

Zásnubní prsteny jsou velmi oblíbeným a častým naznačením, že by bylo na čase se už vzít. Říká se, že by svatba měla být do roka. Není nutné toto pravidlo dodržet.

Zásnubní prsteny s diamantem nebo zásnubní prsteny z bílého zlata jsou velmi oblíbené. Chcete-li si levný zásnubní prsten nebo snubní prsten vybrat, podívejte se do e-shopu Sperky.cz.

Foto: sperky.cz