Svatební šaty - velká fotogalerie


svatební šatySe svatbou jsou spojeny svatební šaty. Nevěsta má na sobě okouzlující svatební šaty, kterými překvapí ženicha i svatebčany. Svatební šaty si můžete půjčit, koupit nebo nechat ušít na míru. Záleží na tom, kolik máte času a jaké máte možnosti. Koupit si je můžete v salónu, v obchodě nebo na internetu. Je vždy důležité si je vyzkoušet, aby vám seděly. Dobře padnoucí šaty jsou totiž základem půvabné nevěsty. Podívejte se na svatební šaty fotogalerie.

Jednou z nejčastějších možností je půjčit si svatební šaty z půjčovny. Můžete si tak rovnou vyzkoušet několik druhů a kamarádka či prodavačka vám zajisté poradí, které šaty vám sluší a které se k vám hodí. V půjčovnách většinou každý rok mívají novou kolekci šatů. Když se vám to podaří, můžete mít šaty na sobě jako první. To ale neznamená, že pokud máte šaty, které měla již nějaká nevěsta před vámi, že budou šaty škaredé. To vůbec ne. Můžete se podívat na naši fotogalerii svatebních šatů, abyste měla představu, co je zrovna in.

Co se týče cen svatebních šatů, tak ušití šatů na zakázku se většinou pohybuje od 8 tisíc a víc, půjčení šatů od 5 tisíc a koupení od 3 tisíc. U koupených šatů záleží na tom, zda si je objednáte ze zahraničí, z Česka nebo třeba od známé.

Pokud nechcete svatební šaty, vezměte si světlý kostýmek. Pokud ani kostýmek, oblečte si něco pěkného a jděte tak k oltáři. Záleží na tom, jakou památku na svatbu chcete mít a co se vám líbí.

A zde je slíbená fotogalerie svatebních šatů: