Vyberte si hezká svatební oznámení


S nadcházející svatbou se určitě chceme pochlubit svým příbuzným, známým a blízkým lidem. Můžeme to udělat v podobě svatebního oznámení. Svatebním oznámením oznamuje koho i bereme a kdy obřad proběhne. Můžete si vybrat z nejrůznějších vzorů a textů, které mohou být na oznámení. Oblíbená jsou svatební oznámení s fotografií. Je pěkné dát fotografií dvojice, která se bude brát (aby svatebčané věděli, kdo bude v hlavní roli :-) ).

Svatební oznámení pouze oznamuje kdo a kde se bude brát. Je to pozvánka na obřad, který bývá veřejný, ale pokud vás budoucí novomanželé zvou i na hostinu, to se dozvíte přímo od nich.

Oblíbená jsou netradiční svatební oznámení, která si adresáti doma uschovají na památku. Můžete mít na nich originální text, formát, tvar nebo cokoliv jiného. Poslední dobou jsou in elektronická svatební oznámení, nejenže jsou levná ale také jsou poslána rychle a mohou obsahovat různé elektronické vymoženosti jako jsou nejrůznější prezentace (flashové, 3D, v powerpointu) nebo jen klasické jednoduché oznámení. Svatební přání jsou velmi oblíbená.

Oznámení si můžete nechat udělat na zakázku nebo klidně i sami. Originalitě se meze nekladou. Se zajímavým textem a veršem na svatebním oznámení budete určitě in.

Verše a citáty na svatební oznámení

Na svatební oznámení si můžete vybrat nejrůznější verše nebo citáty. Z nejoblíbenějších citátů vybíráme.

J. Lennon: Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.
B. Bardot: Pro lásku ení důležité, aby se lidé k sobě hodili, ale aby spolu byli šťastní.
L.N. Tolstoj: Milovat znamená žít životem toho, koho milujeme.
Seneca: Chceš-li být milován, miluj.
V. Nezval: Láska je vzácné koření a my ji máme. My jsme svoji.