Svatební líčení ve váš velký den


líčeníKaždá nevěsta na svém velkém dnu chce vypadat nádherně. Dlouho dopředu vybírá svatební šaty, boty či dort. Těsně přes svatbou zkouší účes a přemýšlí o vhodném líčení, které se nesmí v žádném případě podcenit. Mohla byste toho později litovat.

Líčení se musí hodit k účesu i šatům

Svatební líčení by nemělo být příliš extravagantní, ale jemné decentní a přesto výrazné. Mělo by se hodit k šatům a celkově k vám. Nezapomeňte, že si tento den budete pamatovat celý život. Musíte tedy vypadat dobře na fotografiích i před oltářem.
Důležité je najít si kvalitní vizážistiku, aby vás pěkně nalíčila nebo se můžete nalíčit sama.

Kvalitní přípravky jsou důležité, aby vám vydržela krásně nalíčená tvář po celý den i večer. Občas se může nějaká chybička vloudit, kterou opravíte u zrcadla. Můžete také lehce přepudrovat tváře, ať se vám neleskne tvář.

Nalíčit se sama nebo najít si profesionála?

Určitě vy uvažujete o tom, že se nalíčíte sama, nebo někdo z vašich blízkých nebo si najdete profesionála. Záleží na tom, jak to s líčením umíte, jestli vaše líčení není přeplácané nebo jestli budete vše stíhat. Nejlepší radou je, abyste nejprve jen tak nanečisto vyzkoušela vaše svatební líčení. Vyfoťte se a proberte výsledek s kamarádkou. Podívejte se na fotku i s odstupem několika dnů, zda se vám pořád líčení líbí. Pokud ne, je na čase najít profesionála.

Vyzkoušejte si líčení

Pokud jste se rozhodla, že budete chtít raději líčení od vizážistky, domluvte si zkušební líčení. Nezapomeňte, že počáteční i závěrečná konzultace je velmi důležitá. Nebojte se projevit svůj názor, ať už negativní či pozitivní. Jen tak se vám bude make-up a líčení líbit.