Svatební kytice, výběr a typy kytic


Svatební kyticeSvatební kytice je pro nevěstu samozřejmostí, na kterou by se v žádném případě nemělo zapomenout. Výběr kytice byste proto neměla v žádném případě podcenit. Nenechávejte ho tak na poslední chvíli v domnění, že se jedná jen o kytici. Vůbec to tak není. Jedná se o velmi důležitý doplněk, který podtrhne vaši osobnost.

Jak vybrat svatební kytici

Kytici vyberte tak, aby se hodila k vašim šatům a aby se vám líbila. Kytice se musí hodit k vaší postavě, proto byste si ji měla vybrat i dle toho. Pokud máte hodně zdobené šaty, zvolte jednodušší kytici. Pokud je tomu naopak, zvolte raději bohatě zdobenou svatební kytici. Vyberte ji hlavně, tak aby ladila a hlavně byla jen doplňkem. Kytice přece nebude mít na vaší svatbě hlavní roli, tu budete mít vy dva.

Svatební kytice by měla podtrhnout vaši osobnost.

Květinářství vyberte podle vašich sympatií a podle doporučení známých. Cena svatebních kytic je velmi odlišná. Záleží na velikosti, druhu květin, ozdob a městě, kde se květinářství nachází.
Kytice může stát pár stovek, pár tisíců i desetitisíců.

Typy svatebních kytic

svatební kyticeVaše svatební kytice může vypadat různě. Od malé kulaté kytice až po velkou, převislou nebo netradiční. Můžete mít klidně i několik kytiček svázaných mašlí. Dále mohou být v kytici použity různé ozdoby jako jsou mašle, korálky, šperky, ...

Svatební kytice na auto

Nezapomeňte na kytici na auto nevěsty. Kytice by měla být pořádně upevněna, aby z auta neodletěla. Dále by tato kytice měla ladit se svatební kyticí, aby bylo vše pěkně pasovalo.

svatební kytice svatební kytice svatební kytice

svatební kytice svatební kytice svatební kytice

svatební kytice svatební kytice svatební kytice