Svatba na Maledivách - svatba jako v ráji


svatba na malediváchExotické Maledivy jsou velmi oblíbeným místem k uzavření sňatku. Všude okolo vás je pláž, moře a malebná krajina. Kdo by nechtěl mít svatbu v tak krásné zemi plné romantiky? Určitě každý. Stačí si jen najít agentury nebo si můžete vše zařídit sami a těšit se na tento pohádkový obřad na netradičním místě. Zároveň si zde můžete tento pobyt strávit jako svatební cestu.

Svatba na Maledivách může být na pláži, pod palmami, v hotelu, v hale nebo i pod mořskou hladinou. Vše na krásném exotickém místě. Nebudete muset mít svatbu u nás, která by se vám nelíbila z různých důvodů.

Co potřebujete k sňatku na Maledivách?

Tak jako v Česku, tak i na Maledivách je nutné mít s sebou mnoho dokladů: platný cestovní pas a rodný list, který musí být soudně přeložen, oddací list (v případě minulého manželství), rozsudek o rozvodu (v případě rozvodu), úmrtní list (v případě úmrtí manžela) a případně formulář od agentury. Pokud vám svatbu zajišťuje agentura, tak vás vše upozorní a se vším vám pomůže.

Obřad není platný v ČR

Obřad na Maledivách není platný na území ČR, proto je nutné uzavřít sňatek i zde. Stačí jen před svědky (klidně i z radnice). Obřad na Maledivách je pouze symbolický. Toto neplatí například u svatby na Mauriciu nebo Seychelách.

Jak probíhá svatba na Maledivách?

Nevěsta je tradičně oblečena v bílých šatech a ženich v černých. Před samotným obřadem předveden místními tanec a pak následuje samotný obřad, který vede kněz či úředník. Po obřadu na vás čeká svatební hostina s dortem a přípitkem.

Cena za svatbu na Maledivách

Cena je za svatbu v ráji na zemi, jak se často Maledivám říká, je různá. Záleží na to, na jak dlouho tam jedete, zda-li ji zajišťujete sami nebo vám ji zajišťuje agentura. Nejlevnější svatbu na Maledivách můžete mít i za 40 tisíc korun na osobu. Tato cena však může být i mnohem vyšší. Ovšem jedná se o jedinečný zážitek na skvělém místě, který se vyplatí.