Vyberte si krásné snubní prsteny


Snubní prstenySe svatbou jsou vždy spojeny také snubní prsteny. Můžete si vybrat z velkého množství materiálů, druhů a i tvarů. Cena snubních prstenů se pohybuje od dvou do třiceti tisíc. Samozřejmě jsou i výjimky. Vždy záleží na použitém materiálu. Kdy v dolní hranici se pohybují ocelové snubní prsteny a v horní hranici zlaté prsteny s kamínkem nebo kamínky.

Vybírání věnujte dostatek času, protože tyto prsteny byste měli mít na celý život. Můžete si je vybrat přes internet, kdy jsou ceny snubních prstenů trošku levnější než ve zlatnictví. V případě objednání prstenů přes internet si pořádně změřte vaši velikost dle postupu, jak je uveden ve většině internetových obchodů. Jde jen o změření přesného obvodu vašeho prsteníčku na milimetry.

Na vnitřní stranu si nechte vyrýt jméno vašeho protějšku a datum vaší svatby. Můžete si tam nechat vyrýt přezdívku, nebo něco co vás spojuje. Některé internetové obchody nabízejí přímo i rytí, pokud ovšem tuto služby nenabízejí, můžete zajít do zlatnictví, kde vám jména vyryjí za malý poplatek.

Materiál snubního prstenu

Existuje spoustu materiálů, ze kterých si můžete nechat udělat snubní prsteny. Některé materiály jsou velmi levné, jiné zas dražší.
Na výběr máte ze zlata (bílé, žluté, červené), z chirurgické oceli, titanu, stříbra,... Šperky mohou být ozdobeny keramikou, kamínkem, diamantem, zirkonem nebo krystalem Swarovski.

Podívejte se na několik na našich tipů, které se můžete zakoupit kliknutím na obrázek.

Foto: sperky.cz