Luxusní svatba - hezký den pro náročné


svatební šatyPlánujete velkou a luxusní svatbu a k tomu máte neomezený rozpočet? Tak si vše pořádně vyberte a můžete jít do toho. S neomezeným rozpočtem se mnohem lépe pracuje než když máte určenou částku , pod kterou se musíte dostat. Nebudete se tak muset omezovat a počítat každou korunu. Svatbu si dokonale užijete s tím nejlepším, co si vyberete. Užijte si luxusní svatbu jako princezna.

Pokud se nechcete starat o přípravu svatby sami, využijte služeb svatební agentury. Agentura vám se vším pomůže a vše naplánuje. Vyberte si agenturu, na kterou uslyšíte dobré reference.

Vyberte si místo obřadu. Vybrat si můžete obřad na zámku nebo na pláži, k zahození není ani svatba na horách, na hradě nebo u vodopádů. Záleží na tom, jaké místo je vám blízké nebo kde byste se chtěli vzít. Můžete se vzít téměř všude, záleží jen na vás.

Dále si vyberte nebo nechejte ušít svatební šaty na míru, oblek, zamluvte limuzínu nebo kočár a vyberte doplňky jako jsou květiny, oznámení a svatební dort. Nezapomeňte ani na hostinu v restauraci a na případné ubytování hostů v hotelu či na zámku.

Nezapomeňte také na svatební cestu. Vyberte si místo, které by se vám oběma mohlo líbit, abyste si od náročné přípravy luxusní svatby. Strávíte tam několik dnů až týdnů jako manželé, proto si musíte líbánky užít.